j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Szukaj

Referencje

Design-24.pl stawia na profesjonalizm i wysoką jakość swoich usług.
Oferuję klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz nowoczesne i estetyczne strony internetowe.

ster.com.pl

STER

STER Group jest firmą rodzinną posiadającą oddziały na kilku kontynentach. Celem firmy jest zapewnienie pasażerom komunikacji publicznej bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

venavita.com

Venavita

Specjalistyczny Ośrodek Leczenia Żylaków został założony w 1993 roku. Od początku działalności Ośrodkiem kieruje dr Krzysztof Błachowiak – specjalista chirurg, flebolog (flebologia – nauka o żyłach), mający przeszło 25-letnie doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób żył. Celem działania jest diagnozowanie i leczenie chorób żył zgodnie z najnowszymi osiągnięciami światowymi w dziedzinie flebologii i zaleceniami Międzynarodowej Unii Flebologicznej, Europejskiego Forum Żylnego i Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

grochowski-development.pl

Grochowski Development

Firma, która wykonuje kompleksowe usługi budowlane na najwyższym poziomie. Istnieje na rynku od 2009 roku, lecz doświadczenie w budownictwie posiada już od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu przejawia bogate doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Budowa domów, modernizacje budynków, remonty mieszkań, prace wykończeniowe.

neigetees.com

NEIGE

NEIGE to polska marka skupiona wokół koncepcyjnego streetwearu. Tworzy ubrania dla młodych ludzi czerpiące ze współczesnego minimalizmu przełamanego nietypowymi rozwiązaniami, widocznymi w sposobie konstrukcji lub wysmakowanych detalach, które są znakiem rozpoznawczym brandu. Moda uliczna przeplata się tutaj z casualową elegancją. Świadome i przemyślane projekty sprawiają, że każda kolejna kolekcja jest spójną całością dopracowaną w każdym detalu. Marka działa od 2011 roku. Od kilku lat jest widoczna na światowym rynku, obecna w topowych sklepach na wszystkich kontynentach. Doceniana przez artystów, stylistów i blogerów wpisuje się z dużą śmiałością na mapę światowego streetwearu.

peterwood.pl

PeterWood

Witaj w miejscu, które kształtuje przestrzenie i spełnia marzenia od dwóch dekad. Długa i bogata historia Peterwood świadczy o nieustającym zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości usług klientom. Usługi są oparte nie tylko na solidności i doskonałym rzemiośle, ale także na głębokim zrozumieniu indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Klienci